За «Кубок голови Рівненської ОДА» з футзалу змагалися 4 колективи

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Як розповідає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, ідея «Кубку голови» полягає у популяризації здорового способу життя, а також це гарна ініціатива до 30-річчя Незалежності України.

«Усі сьогоднішні команди дуже стійкі та потужні, суперники дійсно сильні. Але ми теж налаштовані рішуче, адже позаду 2 місяці системних тренувань», – зазначив очільник області.

Так, за результатами першого матчу між командами Рівненської ОДА та телеканалу ITV – переміг колектив облдержадміністрації. Результат – 10:2

Другий матч відбувся між командами управління СБУ в області та ПАТ «Рівнегаз». У цьому матчі переміг колектив ПАТ «Рівнегаз» із рахунком 2:1.

Наразі ігри групового турніру тривають.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

«Багато хто казав, що змагатися із колектиков ОДА буде легко. Мовляв, кабінетні чиновники не такі активні. Але сьогодні наша команда показала протилежний результат. Системні тренування та хороша підготовка дали свої результати. У першому змаганні ми перемогли із результатом 10:2 – розповів директор департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Олександр Поліщук.

Серед групи «Б» – колектив Рівненської ОДА, телеканалу ITV, управління СБУ в області, ПАТ «Рівнегаз».

Повідомляє пресцентр РОДА

Діліться корисною інформацією з друзями: