Рівне у червоній зоні: чи закриють ринки?

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

У зв’язку із збільшенням випадків захворювання на COVID-19 в понеділок у Рівненській ОДА з керівниками ринків ініційована нарада, щодо дотримання вимог постанови Головного санітарного лікаря України.

Приводом до такої зустрічі послужило не виконання карантинних вимог. Зокрема, головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області провело 742 перевірки ринків області за весь період карантину. Виявили 161 порушення, склали 41 протокол на загальну суму 12,5 тис. грн., склали 107 приписів. Серед основних порушень: неналежна дезінфекція контактних поверхонь, відсутність захисних масок, температурного скринінгу, недотримання соціальної дистанції,.

– Ми побачили ту статистику, яка є вражаючою, по зростанню захворюваності. Ми розуміємо, що забороняти та закривати – це останній шлях, – наголосив під час брифінгу перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. – Ми посилили роботу у напрямку контролю, застосували можливість роботи використовуючи жорсткий режим захисту відвідувачів ринків. У інших регіонах України починають приймати рішення щодо закриття. Наше завдання – ще раз зустрітись із керівниками ринків. Я думаю, що це будуть і керівники великих супермаркетів. Це потрібно, щоб ще раз проговорити певні рекомендації, почути розуміння керівників. Якщо ми будемо бачити, що нас не чують, то будемо реагувати жорстко і призупиняти роботи таких напрямів.

Діліться корисною інформацією з друзями: