Рівненська письменниця презентує новий роман

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Письменниця Алла Рогашко повідомила у Фейсбуці про вихід свого шостого роману, який називається “Провидець”. 

“Нарешті тримаю в руках! Яка ж вона класнюча, люди! Shovkoshytnyi Volodymyr і Український пріоритет – дякувати – не передякувати за це книжкове втілення… Отож хто чекав і хоче мати “Провидця” з авторським зиченням – пишіть у приватні повідомлення. Перша купка примірників і новий стержень у ручці – напоготові! За репост, кажуть, зараховуються плюсики до карми, а в День сонячного сонцестояння – ще більше.”, – пише Алла Рогашко.

Письменниця написала коротку анотацію до роману:

“Чи можна змінити майбутнє? А коли твоє майбутнє – для когось уже минуле? Лише маючи особливу чутливість і здатність відчувати тонкі енергії всесвіту, можливо прорватися у вищі сфери та бодай спробувати передати звістку…
Панас починає видіти трагічні події, що відбудуться у його рідному селі. Поміж тим, у снах він стрічається з героєм із майбутнього – Богданом. Через подібність дýші двох чоловіків перетнулися у позачассі – у снах і видіннях, де вони переживають схожі відчуття і враження”.
Отож, якщо вас зацікавила ця новинка, то стукайте у приватні повідомлення до Алли Рогашко у Фейсбуці і зможете отримати новеньку книгу із автографом авторки.
Діліться корисною інформацією з друзями: