Орієнтовний час читання: 1 хвилина
Морські дрони атакували базу ЧМФ у Новоросійську (Краснодарський край). Міноборони рф стверджує, що 2 безекіпажні катери нібито були знищені вогнем із озброєння російських кораблів.
Водночас, росЗМІ пишуть, що було поцілено у «нафтовий маяк» — спеціальний виносний пристрій для прийому нафти, який розташований за кілька кілометрів від берега.
Також у рф заявили, що вночі їхня ППО збила 10 безпілотників над Кримом, ще 3 придушено РЕБ.
Оновлено. СБУ провела спецоперацію в бухті Новоросійська – пошкоджено великий десантний корабель “Оленегорский горняк”
На відео видно, як надводний дрон СБУ, насичений 450 кілограмами тротилу, атакує ворожий корабель, де перебуває близько 100 чоловік екіпажу.
Підбито один з кораблів рф під час атаки морськими дронами Новоросійська, повідомляють Z-канали. Судно буксують на берег.
Читайте також: Бригада ЗСУ отримала потужне підсилення: 25 одиниць військової техніки
- Несподівана користь від кропу на городіЗвичайний кріп, який росте практично на кожній ділянці, оздоровлює землю. Як помітили спеціалісти, кріп створює максимально сприятливе середовище для розвитку тих бактерій, які переробляють залишки рослин на корисний азот.