Пасічники Гощанщини продовжують підтримувати українських військових. До волонтерського штабу «Воскодавських павучків» передали майже 50 кілограмів воску, парафіну та огарків свічок для виготовлення окопних свічок.
Про це повідомили в Гощанській селищній раді.
Ініціативу реалізували голова ГО «Пасічники Гощанщини» Володимир Чорноус разом із ветеранами-пасічниками Юрієм Прищепою та Андрієм Яковишиним. Зібрана сировина стане основою для свічок, які використовують військовослужбовці на передовій.
Це не перша акція підтримки від місцевих пасічників. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вони системно долучаються до збору необхідних матеріалів, розуміючи важливість такої допомоги для фронту.
Частина пасічників сьогодні боронить Україну зі зброєю в руках, інші допомагають у тилу. Спільними зусиллями громада підтримує захисників і робить свій внесок у перемогу.
