fbpx

На Рівненщині знищили снаряд, який виявили поблизу церкви

Діліться інформацією з друзями:

На Млинівщині піротехніки обласного управління ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 122 мм часів війни який виявили громадяни поблизу місцевої церкви

25 листопада групою піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області було знищено у спеціально відведеному місці один артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни.

Боєприпас було виявлено у селі М’ятин Млинівського району під час проведення місцевими жителями благоустрою території біля церкви.

Боєприпас був радянського виробництва та перебував у бойовому стані. Ніс смертельну загрозу для людей, адже радіус ураження при несанкціонованому здетенуванні становив би більше 700 м.

Рятувальники ДСНС закликають мешканців бути обережними у поводження з металевими предметами ззовні схожими на боєприпаси часів війни. При виявленні подібних знахідок негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку “101” або “112”.

Довідково: з початку поточного року піротехніками обласного управління ДСНС знищено 3418 вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових війн.