На Рівненщині готують «резервні» лікарні для пацієнтів з коронавірусом

Діліться корисною інформацією з друзями:
Під час робочої поїздки на Млинівщину заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко відвідав центральну районну лікарню.
На сьогодні медзаклад не приймає хворих на COVID-19, однак, у разі потреби, для цього підготовлено та перепрофільовано дитяче відділення райлікарні.

«Маємо окреме двоповерхове приміщення, – розповів керівник КНП «Млинівська центральна районна лікарня» Віктор Ковальов. – Тут встановлено перегородки для відмежування «грязних» зон від чистих, зроблено косметичний ремонт приміщення, облаштовано 10 кисневих точок. Придбали та встановили 2 кисневих концентратори високого тиску (один концентратор – двадцятилітровий, та один – десятилітровий). У відділенні розміщено 25 стаціонарних ліжок».

За словами лікаря, у закладі є відповідний персонал. Люди вже попереджені про те, що у разі потреби, працюватимуть із хворими на коронавірус.

Ігор Тимошенко спільно з головою Млинівської РДА Борисом Курицьким обговорили питання забезпечення киснем та можливості встановлення додаткових ліжок для хворих з COVID-19.

«На сьогодні хворих на коронавірус приймають у 14 лікувально-профілактичних закладах, є ще резервні 4 лікарні другої хвилі – у Березному, Демидівці, Корці та Вараші. Проте, вже зараз, не чекаючи повного заповнення, ми шукаємо додаткові можливості для розміщення таких пацієнтів», – відзначив Ігор Тимошенко.