На Рівненщині безробітним пропонують освоїти захоплюючі професії

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У Рівненському центрі ПТО ДСЗ  тривають зустрічі із безробітними області.

Днями для групи із Рівненського району організували зустріч із професіями готельно-ресторанного господарства, сфери туризму та послуг. Свої двері гостинно відчинив навчально-виробничий комплекс, що у Рівному.

Старший майстер Олена Хоміна запропонувала  гостям побувати у навчальних аудиторіях, спеціалізованих кабінетах, лабораторіях, майстернях, кондитерському цеху, навчальному ресторані, барі, Салоні краси… Потенційні слухачі освітнього закладу мали чудову нагоду поспостерігати за навчальним процесом у групах за професіями «Візажист» та «Кондитер».

Цікаві, насичені заняття, доброзичлива, конструктивна атмосфера  освітнього закладу зацікавили безробітних , вони дізналися про терміни навчання, виробничу практику, перспективи працевлаштування…

Найкращим провідником у світ будь-якої професії є безпосередній контакт із її представниками – досвідченими та майбутніми, котрі здобувають професійні знання. І такі зустрічі Рівненський центр ПТО ДСЗ активно пропагує, підтримує та вітає!

Телефонуйте в усі наші навчальні відділення, обирайте сучасні, затребувані професії до душі.

На базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  професію «Візажист»  здобувають безробітні із Рівного, Володимирецького, Здолбунівського та Рівненського районів.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Як повідомила супроводжуюча групи Анна Зотік, слухачі завзято опановують професійні знання та навички, активні на заняттях, ініціюють нові ідеї та обмінюються першим досвідом. За 5 місяців професійного навчання і виробничої практики усі вона стануть кваліфікованими візажистами, достойно увіллються у творчі команди салонів краси або ж створять свою, власну справу.

Діліться корисною інформацією з друзями: