Лідерами зі сплати екоподатку є бізнес-спільнота Рівненського та Здолбунівського районів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, з початку року платники екологічного податку Рівненщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 29 млн грн. Із загальної суми понад 9,6 млн грн отримали бюджети місцевих громад, ще 19,3 млн грн надійшло до державного бюджету.

Начальник податкової служби в області Віталій Чуй зазначив, що сплата екологічного податку, в першу чергу, обумовлена необхідністю мінімізації негативного впливу господарської діяльності підприємств на природні ресурси краю та часткової компенсації їх відтворення, що в умовах Рівненщини вкрай важливо. Адже питання збереження природноресурсного потенціалу для країни на теперішній час є дуже актуальним і, насамперед, пов`язане зі створенням ефективних механізмів екологічного регулювання, у тому числі за допомогою екологічного податку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Лідерами зі сплати екоподатку є більнес-спільнота Рівненського та Здолбунівського районів, які поповнили зведений бюджет на майже 15,6 та 5,5 млн грн відповідно. Йдеться на офіційному сайті Рівненської ОДА.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»