Хлопчик пролежав у комі рівно рік і одужав на Святвечір

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Справжне диво трапилось у Львові у святвечір: шестирічний хлопчик, який рік пролежав у комі, прийшов до тями.

Батьки 6-річного хлопчика, які цілий рік доглядали за сином у комі, вірили, що все буде добре. Неймовірну різдвяну історію розповів керівник Центру нейрохірургії та неврології Андрій Токарський, пише Depo.

За словами медика, трагічний випадок стався із хлопчиком у Святвечір минулого року, коли той катався на санчатах. У якийсь момент дитина втратила рівновагу і врізалася у дерево. Хлопчик отримав важку черепно-мозкову травму і впав у кому. Наступні 365 днів були найважчими у житті родини.

«І ви тільки уявіть! У той самий день, на Різдво, за рік він отямився, так наче вчора заснув, а нині прокинувся. Тут навіть невіруючий скаже – справжнє диво!», – розповів Андрій Токарський.

За словами лікаря, віра іноді справді творить дива. Батьки жодної секунди не сумнівалися, що їхній син вийде з такого стану, і отримали реальне диво.

«У мене на руках помирало багато людей. Я працюю у своїй сфері понад 40 років і бачив чимало див. Зокрема, перед важкими операціями, мене запитують родичі: що ми маємо робити в цей час. І я усіх відправляю до молитви. Так от, операції проходять більш ніж вдало у тих пацієнтів, чиї родичі моляться за них у найважчий час», – підсумував медик.

Діліться корисною інформацією з друзями: