Касири на Рівненщині отримують роботу після підтвердження кваліфікації

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

На базі  Сарненського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ слухачі, що здобували професію касира торговельного залу ІІІ категорії, успішно склали державну кваліфікаційну атестацію і отримали свідоцтва державного зразка.

За 5,3 місяця місцеві безробітні опанували професійні знання, відшліфували практичні навички та відмінно зарекомендували себе під час виробничої практики на базах роботодавців.

Присутня на ДКА представниця ТзОВ «ТД Північ Центр» Оксана Місько задоволена рівнем підготовки касирів та рада запросити претендентів на роботу. Так, випускниця Марія Бортнік після навчання працюватиме на цьому підприємстві.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

За словами завідувача Сарненського навчального відділення Івана Гаврилюка,

виробнича практика, що тривала 1,5 місяця, допомогла слухачам максимально адаптуватися до реальних умов праці, проявити свої професійні та комунікаційні якості. Саме завдяки чіткій відповідальній роботі працевлаштовані й Марія Савчина (ФОП Пехотін А.В.) та Тетяна Смаглюк (ФОП Гординець Л.В.). Серед перспективних робітниць – Надія Мелещук.

Відмінні комунікації освітнього закладу із партнерами-роботодавцями сприяють тісному контакту під час виробничого навчання і практики, а відтак допомагають працевлаштуванню кваліфікованих випускників.

Бажаєте якісно змінити життя? Прагнете здобути нову професію? Не вагайтеся – навчайтеся у Рівненському центрі ПТО ДСЗ! До Ваших послуг 58 ліцензованих робітничих професій та близько 200 напрямів навчання для найрізноманітніших галузей!

Діліться корисною інформацією з друзями: