fbpx

Інтелектуальний спортивний лідер Рівненщини визначений

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області продовжує проводити інтелектуальний конкурс «СпортЕрудит».

Участь у ньому можуть взяти жителі області, незалежно від віку та статі, котрі виконали правильно всі його умови. Цієї неділі стартував 9 тур конкурсу. Учасникам потрібно було розгадати кросворд на тему «Спортивна журналістика» (прізвища спортивних журналістів України та області, телевізійні передачі про спорт та масовий спорт, у тому числі на місцевих телеканалах). Слід відзначити цього разу досить високу активність учасників, адже у фейсбуці, де проходив конкурс, було охоплено аудиторію близько 3 тисяч.

Не дивлячись на складність питань, команда лідерів, що дали всі 20 правильних відповідей, сформувалась із семи учасникiв: Мельник Михайло (с. Карасин, Клесівська ТГ), Сергійчук Галина, Михаревич Олеся та Дарина (с. Кам’яне-Случанське, Вирівська ТГ), Гетманови Анна та Вікторія (м. Вараш), Хом’як Роман (м. Львів).

Для визначення переможця, відповідно до умов конкурсу, було використано програму  Random.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Отож, інтелектуальним спортивним лідером цього тижня стає Анна Гетманова, активна учасниця наших багатьох заходів! Вітаємо!!!

Пресслужба “Спорт для всіх Рівненщини”