Вперше у Рівному відбудеться вулична вистава від французів(ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Рівне ще такого не бачило! В рамках фестивалю «Французька весна» Альянс Франсез міста Рівне запрошує на неймовірну вуличну виставу «Три Тотеми» від французької компанії «Les Quidams» за підтримки Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та Рівненської міської ради.

Рухаючись плавно та неквапливо, фігури раптом оживають та починають з легкістю танцювати. На публіку чекає відкриття: що ж це за загадкові тіні, які випромінюють світло?

Народившись у містечку Етрез на сході Франції, творча компанія «Les Quidams» є сьогодні відомою у 40 країнах світу, в тому числі, в Україні, завдяки своїм дивовижним перформансам, які занурюють нас у світ вуличного мистецтва. Їхня спеціалізація – мандрівні вистави, під час яких публіка гуляє серед велетенських невагомих силуетів, які беззвучно линуть між глядачами.

Про компанію:

Компанія Quidams була заснована у 1994 році Жаном-Батістом Дюпре. З тих пір вона створила понад десять вистав, які були представлені у понід сорока країнах Європи, в Австралії, Азії та Південній Америці. Команда компанії складається із 20 акторів та технічних співробітників із бекграундом у різних галузях (театр, танець, музика, цирк). Окрім безпосередньо гастрольних проєктів, компанія займається також просуванням вуличного мистецтва (відкриті репетиції, стажування, практичні майстерні, мистецькі резиденції…)

Це те, що не можна пропустити! 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

ВІдео тут

До зустрічі 9 липня о 21:30 у самому серці Рівного – на Майдані Незалежності. 

Чекаємо усіх! Вхід вільний.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Зустріч вистави: https://www.facebook.com/events/137293991811133

 

Діліться корисною інформацією з друзями: