У 2022 році кошти з державного бюджету будуть виділенні на 5 шкіл, 6 дитячих садків, 5 спортивних споруд області.
Школи: будівництво школи в с. Цепцевичі Сарненського району, I черга; реконструкція будівлі початкових класів Немовицької ЗОШ Сарненського району; будівництво НВК в с. Борбин Дубенського району; реконструкція будівель Дубровицького НВК; будівництво школи в с. Вири Сарненського району, I черга.
Дитсадки: будівництво дитсадка в с. Крупець Дубенського району; будівництво дошкільного закладу в с. Городок Рівненського району; капітальний ремонт приміщення корпусу № 3 ДНЗ «Малятко» Мізоцької селищної ради; будівництво дошкільного закладу в с. Колоденка Рівненського району; будівництво дошкільного підрозділу Великоолексинського НВК «Школа-сад» Рівненського району; будівництво дошкільного закладу по вул. Коновальця, 16 у м. Рівному.
Спортивні споруди: будівництво спорткомплексу в районі вул. Макарова (м. Рівне); реконструкція стадіону «Авангард» у м. Рівне; реконструкція спорткомплексу «Меблевик» у смт Смига Дубенського району; будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну на базі ДЮСШ у м. Костопіль; капітальний ремонт будівлі СДЮСШОР № 2 в м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 17А.

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.