fbpx

Які чоловіки не подобаються жінкам

Орієнтовний час читання: 3 хвилини

Які чоловіки подобаються чи не подобаються жінкам. Це запитання дуже важливо ставити жінці на старті спілкування. І не для того, щоб просто дізнатися, як потрібно чи не потрібно поводитися під час спілкування з нею.

Якщо пані починає говорити про те, що їй подобаються щедрі та веселі, а не подобаються скупі, стурбовані та нав’язливі, то цю пані точно не можна назвати розумною. Адже вона міркує примітивно — мужик має бути з грошима і знати кілька анекдотів, водночас він не має бути “кобелем” і підкаблучником. Будь-яка розумна жінка відповість на це запитання не так прямолінійно. Наприклад, вона може сказати, що їй подобаються розумні та відповідальні чоловіки. При цьому розумна жінка ніколи не стане в компанії одного чоловіка поливати брудом інших і говорити про те, що хтось стурбований, а хтось — жебрак. Це одразу ж створює неприємне враження про неї, тому розумна пані ніколи не стане псувати це враження розповідями про те, яким поганим був її колишній, або які зараз у нас чоловіки “несправжні”.

Що ти зробила, щоб зберегти свої попередні стосунки?

Дурна жінка на це запитання завжди відповідає так — це все він, він мене кинув, він усе зіпсував, я тут ні до чого. Відбувається це з тієї причини, що дурна жінка завжди намагається спихнути з себе відповідальність, щоб навіть не замислюватися над розв’язанням проблеми, яку вона сама створила. Якщо жінці важко відповісти на запитання про те, що вона зробила не так у попередніх стосунках, ну або хоча б спробувала зробити інакше, то в історії з вами вона робитиме ті самі помилки й зажене ваші стосунки в ту саму яму, спустивши всіх собак саме на вас. Дурна людина ніколи не аналізує свою поведінку, тому що або не може, або не хоче і боїться. Розумна дама завжди знає про свої помилки й не соромиться про них говорити. Дурна дама вдаватиме, що вона завжди й в усьому права, а всі, хто її оточує, — дурні й негідники.

Що ти зробиш, якщо залишишся одна з дитиною?

У розумної жінки це запитання викличе сумнів — а чому я маю залишитися одна, я робитиму все, щоб не залишитися. Жінка недалека почне стверджувати, що вона одразу ж виб’є аліменти у колишнього чоловіка або попросить про допомогу своїх батьків. Тобто вона навіть не замислюється про те, що розлученню можна запобігти, якщо бути трохи розумнішою. Всі дурні жінки готові жити і без чоловіка, всіляко це демонструючи і не тримаючись за стосунки. А розумні дами, навпаки, намагаються знайти способи зміцнити шлюб, утримати чоловіка, ну або уважніше ставитися до себе. Зараз дуже рідко можна зустріти жінок, які намагалися б знайти відповідь на питання — як зберегти стосунки. Але постійно ми бачимо дам, які знають відповіді на інші питання — як спокусити чоловіка, як витягнути з нього гроші. Не дивно, що жінки розумні та жінки дурні ставлять перед собою абсолютно різні завдання, з різним рівнем відповідальності ставляться до самих себе, а це вже виливається в різну якість стосунків із чоловіками. Але так уже виходить, що у дурної жінки чоловіків завжди більше, але з кожним із них вона надовго у стосунках не затримується. Жінка розумна з вибором не поспішає, але якщо вона чоловіка вибрала, то вона прагне зберегти цей союз, а не зруйнувати його, звинувативши в усьому тільки чоловіка.

Читайте також:

  • Чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт?
    Іноді рідні пацієнтів, які потрапляють у лікарню з підозрою на інфаркт, скаржаться, що їм доводиться оплачувати екстрену діагностику. Тож розповідаємо, чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт. Ні, не має! Проведення ангіографічного дослідження коронарних судин передбачено … Read more