fbpx

Ефективні методи виводу олії з одягу

Часто трапляється, що на улюбленому одязі з’являються плями від рослинної олії. Саме тому на кухні краще ходити в халаті або користуватися фартухом.

Якщо плями на одязі вже з’явилися, потрібно докласти зовсім трохи зусиль, аби вони зникли. Багато хто з нас у першу чергу присипають пляму сіллю або капають на неї лимонний сік. Однак перед пранням краще не закріплювати бруд різними присипками.

Всі ці інгредієнти тільки підкреслять наявність забруднення. Тому насамперед краще промокнути пляму паперовою серветкою, рушником або хусткою. Не потрібно забирати жир за допомогою синтетичних тканин. Крім того, річ можна змочити холодною водою (навколо плями).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Важливо розуміти, що яскравий пуховик, дорогу сукню або дублянку краще одразу здати у хімчистку. Так ви зможете врятувати річ і не картати себе, якщо щось неправильно зробите.

Однак джинси, светри та футболки можна прати та видаляти з них забруднення й удома. Якщо пляма велика, можна скористатися засобом для миття посуду. Для цього варто залити ним пляму та почекати 20 хвилин. Після цього річ необхідно випрати у пральній машині у звичайний спосіб.

Чим вивести олію з білого одягу?

Най­швидший спосіб – використати відбілювач. У ньому футболку або іншу річ гардероба потрібно замочити на 10 хвилин. Злити рідину з тазика і знову замочити, але вже в холодній воді. Після цього одяг необхідно випрати у пральній машині.

Найоптимальнішим засобом для видалення олії з одягу може бути плямовивідник. Потрібно обробити пляму та відправити одяг у пральну машинку. І не важливо, яка олія забруднила річ: соняшникова, оливкова чи обліпихова.

Крейда. Для застосування цього методу потрібно потовкти крейду в порошок та присипати нею забруднене місце. Залишіть засіб на кілька годин та виперіть одяг у пралці або вручну з використанням господарського мила.

Якщо ви хочете раз і назавжди позбутися плями від машинної олії, тоді необхідно діяти дуже швидко. Використовуйте спосіб видалення миючим засобом для посуду або господарське мило. Якщо на одязі ви помітили стару моторну олію, то необхідно замочити брудне місце бензином на 30 хвилин. Потріть місце щіткою та виперіть вручну з використанням господарського мила.

Анна ГОЛІШЕВСЬКА

Читайте також: Рівне прийматиме “Команду А” марафону “Дорога до перемоги”

%d блогерам подобається це: