fbpx

Загублений у Рівному ворон повернувся додому

Загублений у Рівному ворон повернувся додому завдяки суперсилі містян.

Про те, що загублений ворон повернувся додому, повідомила його власниця.

Вона написала: “Знаєте, що таке супер сила рівнян ? Це коли Ви знаходите нашого ворона(грак) в великому місті де таких пташок безліч. Я дякую кожному небайдужому хто надавав інформацію і окремо дякую Радіо Трек, Зоопульс, Вилка Мікс та іншим за публікацію, яка в перші ж дні звернула увагу рівнян на пташок. Рівняни – Ви нейморівні! Завдяки Вам – наш птах на 17-й день знайшовся і тепер він вдома!”

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Власниця птаха виказала безмежну вдячність за чуйність, небайдужість та добрі серця рівнян! Доброта та  уважність допомогли врятувати ворону життя. Рівняни зробили неймовірне, за її словами. Адже люди звертали увагу на пташок, присилали фото та відео, дзвонили і надавали інформацію. А також годували і поїли ворона, поки він шукав господарів.

Допис про зниклого птаха з’явився у мережі 28 серпня. Власниця благала про допомогу у пошуку свого улюбленця. Також вона закликала ставитися з розумінням до птаха і по можливості допомогти йому. За 5 днів птах знайшовся. Це неймовірно, але факт. Серед тисяч схожих птахів люди допомогли знайти єдиного.