fbpx

ЗСУ прорвали оборону росіян у Вербовому – командувач Тарнавський

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» бригадний генерал Олександр Тарнавський розповів, що українські захисники прорвали оборону у Вербовому Запорізької області.

Про це він зазначив в в інтерв’ю CNN.

Олександр Тарнавський, який керує контрнаступом українських військ на південному фронті, заявив, що війська прорвали оборону у Вербовому — і прогнозує ще більший прорив у майбутньому.

«На лівому фланзі [біля Вербового] ​​ми маємо прорив, і ми продовжуємо просуватися далі», — сказав Олександр Тарнавський кореспонденту CNN під час інтерв’ю в п’ятницю, хоча він визнав, що його війська рухаються повільніше, ніж очікувалося.

«Не так швидко, як очікувалося, не так, як у фільмах про Другу світову війну», — сказав він. 

«Головне – не втратити цю ініціативу (яка у нас є). І, ну, не втратити це на практиці, діями», — зазначив західним журналістам Олександр Тарнавський.

Незважаючи на визнання просування не так «швидко, як очікувалося», Тарнавський сказав, що зима не сповільнить контрнаступ.

Сильні дощі восени можуть зробити землю в Україні мокрою та ускладнити пересування важкої техніки, як-от танків, але Тарнавський каже, що українські сили рухаються невеликими групами, переважно пішки.

«Погода може бути серйозною перешкодою під час просування, але враховуючи те, як ми рухаємося вперед, здебільшого без техніки, я не думаю, що [погода] сильно вплине на контрнаступ», — сказав Тарнавський в інтерв’ю Пляйтгену.

Читайте також: Рівненщина провела в останню путь ще трьох захисників