fbpx

Життя у власному темпі: Прийміть себе, дотримуйтесь свого часу

Діліться інформацією з друзями:

Життя у власному темпі. Не переймайтеся, усе станеться вчасно.

Хтось закінчив інститут у 22 роки, але при цьому три роки чекав і знаходився в пошуку роботи. Хтось став успішним директором у 25, але помер в 50 років. Життя у власному темпі – це розкіш?

Хтось став директором у 50, але помер в 90. Хтось досі самотній у віці 32, а у когось вже є сім’я і діти в 26 і готується до розлучення або не готується й у них мир і гармонія.

Емманюель Макрон став президентом у 39 років, а Роберт Мугабе тільки в 63 роки. Міхаель Шумахер став чемпіоном у 25 років, Ніно Фаріно виграв першу свою гонитву в 44 роки. Уоррен Баффет став мільярдером у 56 років, а Цукерберг у 23 роки. Кайлі Дженнер стала наймолодшою дівчиною мільярдером у віці 21 року, залишивши далеко позаду молодих мільярдерів-чоловіків. У відомого ірландського пивовара Артура Гінесса до 56 років була 21 дитина, а Джордж Клуні вперше став батьком у 55 років.

Кожен у цьому світі проводить свою власну гонку, за своєю власною дорогою, у свій час. Все багатогранно і неоднозначно.

Час – це різниця.

Якщо задуматися, то все в світі працює на основі власного часового поясу. Ваші друзі можуть бути попереду вас, а хтось може бути позаду. Це все природно. У кожного є своя дистанція в своєму часовому поясі. Не варто заздрити, порівнювати. Вони в своєму часовому поясі, а ви – в своєму.

Життя – це момент, очікування слушної нагоди, час і випадок, як то кажуть.

Так що розслабтеся і насолоджуйтеся.

Ви не спізнюєтеся.

Ви не рано.

Ви вчасно.

Михайло ВОРОЖИЛНІК