fbpx

Зеленський звільнив Залужного і призначив головкомом ЗСУ Сирського

Президент Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні, 8 лютого, зустрівся із Валерієм Залужним де вони обговорили, яких оновлень потребують Збройні сили України. Пізніше президент повідомив, що звільнив Залужного із посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив генерал-полковника Олександра Сирського.

Про це Володимир Зеленський повідомив у Телеграмі.

“Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних сил України. Час для такого оновлення – саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді”, – йдеться у дописі Зеленського.

Своєю чергою Валерій Залужний заявив, що під час зустрічі із президентом, прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

“Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024-го. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом. Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, президенту України”, – йдеться у дописі Залужного у Фейсбук.

Пізніше під час звернення Зеленський повідомив, що призначив на посаду головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Сирського.

Читайте також: Україна веде переговори зі Швецією щодо закупівлі партії БМП CV-90