Підприємці Рівненщини активно користуються грантовою програмою для переробних підприємств «єРобота. Новий рівень». Одним з успішних учасників програми стало ТОВ «Веселий колобок».
Грантові кошти інвестували в купівлю обладнання.

Підприємців зацікавила унікальна технологія подвійного дозрівання бубликів. Тож замахнулись на виведення українського хендмейду в преміумсегмент. Подались на грант від Уряду для переробних підприємств, щоб купити фасувальну машину вертикального типу.
Комплектуючі закупили в Італії та Німеччині. А збирають лінію українські майстри.

Замислились і про експортний потенціал:
«Не хочемо бути сотим виробником печива, прагнемо український продукт якісно презентувати світу. Україна стає частиною глобального ринку з якісними товарами. І ми змінюємо своє виробництво під це», – ділиться Володимир Скаржинець.
В компанії 30 співробітників. Працюючи у дві зміни, підприємство виготовляє 40 тонн продукції в місяць.
При цьому компанія продовжує інвестувати в обладнання. Зокрема, замовила 3D машину для печива в Польщі. Ці інвестиції дозволять розширити продуктову лінійку та збільшити виробіток до 150 тонн на місяць.

Урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць.
Подача заявки здійснюється через портал Дія за посиланням: https://diia.gov.ua/services/categories/gromadyanam/yerobota
Джерело: Рівненська ОДА
Читайте також: Роботодавцям Рівненщини терміново потрібні бухгалтери
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
