fbpx
Самсунг у Рівному

Як використовувати смартфон із користю для здоров’я

Діліться інформацією з друзями:

Як використовувати звичайний смартфон і перетворити на потужний інструмент для підтримки свого фізичного та психічного здоров’я. Але для цього потрібно обрати кілька стратегій, що дозволяють мудро використовувати смартфон у повсякденному житті.

Звичайно, у такій справі варто покладатися лише на дійсно якісний пристрій від перевіреного бренду. Усім, хто надає перевагу техніці від Samsung, варто відвідати магазин Самсунг у Рівному або зробити замовлення онлайн на фірмовому сайті samsungshop.com.ua.

Використовуйте програми для здорового способу життя

Замість того, щоб витрачати час на соцмережі, використовуйте смартфон для покращення свого способу життя. Існує величезна кількість додатків, присвячених:

  • фітнесу;
  • медитації;
  • здоровому сну;
  • харчуванню.

Встановіть кілька із них і використовуйте їх щодня для підтримки здорового способу життя.

Створіть цифровий детокс-режим

Введення цифрового детокс-режиму у своє життя може значно допомогти боротися із цифровою залежністю. Виділіть певний годинник у день, коли ви повністю відключатимете свій смартфон і займатиметеся іншими справами. Це може бути час для читання книги, прогулянки на свіжому повітрі або спілкування з друзями та сім’єю у реальному житті.

Використовуйте смартфон для освіти

Смартфони надають доступ до величезної кількості освітніх ресурсів, таких як онлайн-курси, аудіокниги, відеоуроки та багато іншого. Замість нескінченного прокручування стрічки в соціальних мережах, витрачайте час на опанування нових навичок і отримання знань у сфері, що вас цікавить.

Практикуйте свідомість у використанні смартфона

Застосовуйте усвідомленість до використання смартфона, ставлячи собі питання про мету кожного сеансу в Інтернеті. Станьте більш відповідальним користувачем.

Смартфон може стати потужним інструментом для підтримки нашого здоров’я. Основні принципи використання його з користю полягають у встановленні обмежень, використанні корисних програм, введенні цифрового детоксу, освіті та усвідомленому підході до його використання. Попіклуйтесь про себе та своїх близьких.

Читайте також: На Рівненщині провели понад 9,5 тисяч досліджень з неонатального скринінгу

  • Унікальну колекцію монет XVII століття отримав Дубенський замок
    Цілу колекцію старовинних монет подарував Дубенському замку виходець з Рівненщини, заслужений лікар України Степан Гордієвич. Серед 220 монет, які передали до музею, срібні карбовані гроші часів правління короля Польщі Сигізмунда III Вази, датовані 1620-ми роками.