ВООЗ до кінця 2021 року планує отримати 2 млрд доз вакцин від COVID-19

Діліться корисною інформацією з друзями:

Вже до кінця наступного року в ВООЗ планує отримати 2 млрд доз вакцин від COVID-19. Зараз в світі одночасно розробляють і тестують більше 30 вакцин від коронавірусу.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Крім компанії COVAX, вакцину планують розробити ще 67 країн з високим і 92 країни з низьким рівнем доходів. Найближчим часом угоду на дослідження хочуть підписати ще 34 держави.

Для успішної реалізації ініціативи необхідні великі інвестиції, розповів раніше глава ВООЗ. Він зазначив, що поточний дефіцит фінансування цієї програми становить 35 млрд доларів.

Гебреесус додав, що ВООЗ не закликає до благодійності – мова йде про виживання світової економіки і запропонував міжнародному співтовариству зосередити увагу на чотирьох основних пріоритетах: недопуск подальшої ескалації кризи і зосередження зусиль на захисті найбільш вразливих верств населення.

Необхідно створити умови, які дозволили б ефективно захищати себе від COVID-19 місцевим громадам, постійно відстежуючи нові вогнища захворювання, ізолювати і лікувати інфікованих.

Кілька компаній вже перейшли до клінічних випробувань вакцини на людях, а до третього, найбільшого етапу клінічних досліджень прийшли вісім вакцин.

Під час планових госпіталізацій в українські медустанови пацієнтам проводитимуть безкоштовні ІФА-тести на Коронавірусну інфекцію, заявив глава МОЗ Максим Степанов.

За даними міністра охорони здоров’я Максима Степанова, в Україні щодня проводять 25-30 тисяч ПЛР-тестів на COVID-19.  Повідомляє ua.news