fbpx

Волонтери з Сарненщини долучаються до відновлення на Херсонщині

Щоб допомогти у відновленні житлової та важливої інфраструктури, 21 доброволець з Сарненщини відправилися на Херсонщину.

В районах Кочубеївської громади на Херсонщині, які тривалий час перебували під окупацією, багато житлових будинків і об’єктів соціальної сфери потребують відновлення.

Бригади добровольців з Рівненщини зібралися і вихали на Херсонщину, щоб допомогти. Зокрема, дев’ять людей з Висоцької ТГ, трьох — з Рокитнівської ТГ і дев’ять — з Старосільської ТГ. Волонтери працюють по два тижні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Начальник Сарненська райдержадміністрація  Олександр Кохан розповів, що 18 добровольців, які раніше допомагали ліквідовувати наслідки підтоплень у Білозерській громаді Херсонської області, вже повернулися додому.

Щиро дякую жителям Сарненщини за те, що не лишаються осторонь біди та роблять все можливе, щоб показати, що взаємопідтримка та єдність – це те, що приведе нас до перемоги та дозволить відновити нормальне життя, – зазначив Кохан.

Він нагадав, що люди, які небайдужі до відновлення житлових будинків на Херсонщині, можуть звертатися до органів місцевого самоврядування за місцем проживання.

Читайте також: Верховна Рада повернула доплати військовослужбовцям