Відбувся черговий обмін тілами загиблих Героїв “Азовсталі»

Діліться корисною інформацією з друзями:

​​Черговий обмін тілами загиблих Героїв відбувся повідомляє Асоціація родин захисників «Азовсталі».

Як ми повідомляли раніше, до Києва вже прибули 162 тіла загиблих героїв Маріуполя. Днями прибули ще 52 тіла загиблих з «Азовсталі». Згідно з інформацією, яку надає Патронатна служба ОЗСП «Азов», яка спільно зі співробітниками моргу приймає та описує тіла, є припущення належності чотирьох з тіл до ОЗСП «Азов», належність інших тіл до підрозділів-захисників Маріуполя наразі з’ясовується.

Оскільки обміняно далеко не всі тіла полеглих героїв, занадто рано коментувати щось для ЗМІ, тому просимо журналістів поставитися до цього з розумінням. Процедури ДНК-досліджень триватимуть ще не один день, та не кілька тижнів, а завершення процесу повернення всіх тіл захисників Маріуполя наразі знаходиться у примарній перспективі. Зазначимо, що у 99% випадків інформація, яка шириться в анонімних телеграм-каналах щодо цього процесу, є недостовірною.

Просимо всіх запастися терпінням. Асоціація родин захисників «Азовсталі» вірить, що Україні вдасться повернути додому всіх загиблих героїв, яких їхні рідні поховають з почестями.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»