“Верес” і “Епіцентр” зіграли у першому перехідному матчі за місце в УПЛ

Відбувся перший перехідний матч за право у наступному сезоні виступати в український Прем’єр-лізі.

Рівненський “Верес” у Києві зустрічався з “Епіцентром” з міста Кам’янець-Подільський, який зайняв 4 місце у Першій візі. Тим не менше, хмельничани зуміли створити гідний опір і були близькі до сенсації.

В середині першого тайму після кількох невдалих штурмів “Вереса” в їхні ворота влетів гол. Дальній удар гравця “Епіцентра” зрекошетив від захисників рівнян і влетів у сітку воріт – 1:0.

В перерві поєдинку Олег Шандрук зробив, як виявилося ключову заміну, в нападі замість Марка Мрвальєвича на поле вийшов Микола Гайдучик, і саме він зрівняв рахунок. Він випередив всіх біля воріт суперника і доправив м’яч у сітку воріт ударом головою. Отож 1:1, і доля путівки до перемоги вирішиться у повторному поєдинку, який відбудеться у Рівному у неділю, 2 червня початок о 17 годині