В зоопарку народилося рідкісне тигреня

Діліться корисною інформацією з друзями:

Білий бенгальський тигр народився в зоопарку Нікарагуа.

Тигреня жіночої статі на ім’я Ньєвес (іспанською nieve – це сніг) годує і виховує дружина директора зоопарку після того, як мати-тигриця не захотіла піклуватися про маля.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Джерело: https://www.bbc.com/ukrainian/news-55561977?at_medium=custom7&at_custom2=facebook_page&at_custom3=BBC+News+Ukraine&at_custom1=%5Bpost+type%5D&at_custom4=11E7EC18-5029-11EB-8E5E-E52D4D484DA4&at_campaign=64

Директор зоопарку Едуардо Сакаса сказав, що Ньєвес, якій зараз лише кілька днів, є першим білим бенгальським тигром, який народився в Центральній Америці.

Пан Сакаса розповів, що мати тигреня, бенгальську тигрицю з жовто-чорним хутром врятували з цирку п’ять років тому. Але в неї не було молока для годування Ньєвес.

Біле забарвлення є результатом рецесивного гена. Мати Ньєвес, Даліла, була носієм гена, який вона успадкувала від свого батька, білого бенгальського тигра.

Зараз вони існують виключно в програмах розведення у неволі, де їх іноді схрещують, аби зберегти характерний колір хутра. Однак у деяких білих тигрів, які живуть у зоопарках, є проблеми зі здоров’ям – можливо, внаслідок вибіркового схрещування. Наприклад, проблеми з зором та різні дефекти.

Ньєвес не буде єдиним білим тигром у зоопарку поблизу столиці Нікарагуа міста Манагуа.

У травні 2019 року зоопарк прийняв Осму та Аліме, двох білих тигренят, подарованих зоопарком з Мексики.