В Рівному працюють кабінети щеплень проти грипу в аптеках

У Рівному з 24 листопада розпочато вакцинацію проти грипу в аптеках міста. Таким методом маємо на меті спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу.

Повідомляє Рівнерада.

Кожен мешканець громади чи гість Рівного має можливість прийти в аптеку, придбати вакцину та після огляду лікаря відразу зробити там щеплення. Це значно спрощує доступ до сезонної вакцинації проти грипу, що в умовах пандемії COVID-19 має надзвичайно важливе значення. 

Пацієнт перед щепленням підписуватиме інформовану згоду. Серію й номер вакцини медики після вакцинації вноситимуть до електронної системи. Крім того, згідно з правилами, вакциновані особи мають залишатися неподалік пункту вакцинації впродовж 15–20 хвилин. 

Вже за перші 5 хвилин у аптеці «ВІСА», що поруч Центральної міської лікарні Рівного, трьом пацієнтам було проведено вакцинацію від сезонного грипу. Загалом, за першу добу в аптеках проти грипу вакцинувались 24 особи.

Повідомляє Нагадуємо, що від 24 листопада у двох аптеках міста діють тимчасові пункти вакцинації проти грипу.

Таким методом спрощується доступність до імунопрофілактики. Адже пацієнт має можливість після огляду лікарем в аптеці, придбати вакцину та відразу ж в аптечному закладі провести щеплення не затрачаючи час на дорогу до закладу охорони здоров‘я.

У цьому епідсезоні у закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради 713 осіб щепились проти грипу, серед них понад 200 медиків.

Варто пам’ятати, що грип – це високозаразне вірусне захворювання, небезпечне через ризик розвитку важких ускладнень і загрозу летального результату.

Щорічна вакцинація є найкращою профілактикою грипу.

Вакцинація від грипу проводитиметься з 24 листопада щоденно (окрім суботи та неділі) в 2 аптеках Рівного мережі «ВІСА» за адресами:
► вул. Макарова, 38 
► вул. Миколи Карнаухова, 31
з 11:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00 

Діліться корисною інформацією з друзями: