Рівненщина попрощалася з чотирма мужніми воїнами, які віддали за Батьківщину найцінніше – власні життя.
Про це повідомляє Рівненська ОВА.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/11/Taras_Davydiuk-1.jpg?resize=605%2C744&ssl=1)
Місто Рівне провело в останню земну путь щирого патріота, мудрого наставника, відданого Україні воїна – Тараса Давидюка.
Корінний рівнянин Тарас Давидюк народився 28 серпня 1986 року. Вищу освіту здобув у Острозькій академії, де отримав фах політолога. Тарас був добре відомий усій патріотичній спільноті Рівненщини, адже ще зі студентських років був активним в різних патріотичних організаціях. Взимку 2013-2014 років Тарас був добровольцем в 15-й «МНК-івській», 14-й «пластовій» сотнях Самооборони Майдану. З початком російсько-української війни воював у добровольчому батальйоні «Гарпун». Згодом продовжив службу в одному з розвідувальних батальйонів ЗСУ. Додому повернувся лише весною 2019 року. У цьому ж році почав працювати головним редактором медіа “Горинь.інфо”.
Повномасштабне вторгнення змусило Тараса знову взяти до рук зброю. Останні місяці воював у 14-му окремому полку. 29 вересня, повертаючись з навчання в Польщі, він заручився із київською пластункою Тетяною Лущенко і знову повернувся на фронт. Проте, на жаль, цього разу востаннє… 3 листопада 2023 року життя Тараса Давидюка обірвалося внаслідок атаки ворожого дрона-камікадзе на Запорізькому напрямку.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/11/Oleksandr-Pertsov-e1699513073752.jpg?resize=385%2C368&ssl=1)
Зорянська громада прощалася з померлим воїном, якій віддав за Україну своє здоров’я та життя.
Кадровий військовий, офіцер, командир взводу Олександр Перцов помер 6 листопада 2023 року.
Житель села Зоря, 1975 року народження, з перших днів повномасштабного вторгнення боронив державу від ворожої навали. Він мужньо захищав Україну, проте серце воїна не витримало навантаження… У померлого Захисника залишилася матір та двоє доньок.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/11/Anatoliy-Kuzlu.jpg?resize=616%2C1024&ssl=1)
У Вараському районі віддали шану Анатолію Кузлу.
Уродженець села Сварицевичі Дубровицької громади, який згодом мешкав у Серниках Зарічненської ТГ, одним із перших став на захист України.
26 лютого 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ. Старший солдат, оператор 3-го протитанкового відділення протитанкового взводу 1 механізованого батальйону до останнього подиху боронив Україну, нас із вами… На жаль, 31 жовтня 2023 року вірний військовій присязі Андрій віддав своє життя під час виконання бойового завдання на Донеччині.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/11/zakhysnyk-Oleh-Kliuyko.jpg?resize=724%2C1024&ssl=1)
Сарненщина попрощалась із загиблим захисником Олегом Клюйком.
Чоловік проживав у селі Берестя Дубровицької громади. До війська був призваний у червні цього року. Служив снайпером. На жаль, 3 листопада 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. У бійця залишилась мати.
Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять Героям.
Читайте також: Понад 1000 окупантів, 18 ББМ, 36 артсистем: Генштаб назвав втрати ворога
- Яскраву вишиванку показав знаменитий німецький дизайнер (ФОТО)Німецький дизайнер і стиліст Франк Пітер Вайлд показав іще один яскравий образ на знак солідарності з українцями. Від самого початку повномасштабної війни Франк підтримує Україну й українців. Допомагав українським біженцям, які втекли від російської агресії в Берлін.