fbpx

В Китаї назвали заколот прігожина «внутрішньою справою росії»

Але пообіцяли підтримати «національну стабільність» у рф.

У МЗС Китаю прокоментували ситуацію із заколотом найманців воєнізованого угруповання «вагнер» під проводом євгєнія прігожина у росії – на наступний день після його завершення. Ситуацію у російській федерації в Пекині називають «внутрішньою справою».

Про це повідомляє ZN,UA.

«Це внутрішня справа росії. Як дружній сусід росії й всеосяжний стратегічний партнер по координації дій в нову епоху, Китай підтримує росію в підтримці національної стабільності й досягненні розвитку і процвітання», – заявила речниця МЗС Китаю, відповідаючи на прохання надати коментар щодо поточної ситуації в російській федерації.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

25 червня у Китаї відбулася зустріч глави МЗС Китаю Ціня Гана із заступником глави МЗС рф Андрєєм Руденко. Після цієї зустрічі російське міністерство закордонних справ заявило, що «китайська сторона висловила підтримку зусиллям керівництва російської федерації щодо стабілізації ситуації в країні у зв’язку з подіями 24 червня».

Китай протягом 24 червня не зробив жодної офіційної заяви щодо подій, пов’язаних із заколотом, очолюваним прігожиним. А 25 червня державні ЗМІ Китаю надали перевагу висвітленню обміну листами між китайським лідером Сі Цзіньпіном і бельгійським доглядачем зоопарку, в яких обговорювалися панди.

Фото: Depositphotos/viperagp

Читайте також: «Це буде самогубство»