В День туризму на рівненській лебединці представники туризму розгорнули намети

Діліться корисною інформацією з друзями:

До Міжнародного дня туризму, який відзначали 27 вересня, у рівненському парку на Лебединці розгорнули свої намети кращі представники туристичної галузі Рівненщини. Особливо приємно, що світ подорожей, здоровий спосіб життя та емоції нововідкриттів презентували партнери та випускники Рівненського центру ПТО ДСЗ.

“Наші випускники вперто, впевнено і переконливо демонструють, що на ринку туристичних послуг реально створити свій бізнесовий проєкт. Унікальні пропозиції, відкритість, постійне оновлення бази, сучасний формат роботи дозволяють підприємцям залучати нових прихильників та фанатів подорожей”,- з приємністю зауважує майстер виробничого навчання РЦПТО Інна Лугова.

Гід з державних послуг. Найпопулярніші послуги онлайн

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Важливо, що на яскравому заході зустрілися представники турагенцій та ті, хто лише планує присвятити себе цій справі. Вже менше, як за тиждень, 1 жовтня, на базі навчально- виробничого комплексу, що на вул. І. Підкови, 17А, стартуватиме нова група слухачів за професією “Агент з організації туризму”! Незабутня подорож у світ цікавих та унікальних місць України неодмінно подарує майбутнім кваліфікованим агентам натхнення до роботи, можливість самостійного планування і організації туристичної справи, а також відкриє для них нові цінні комунікації із роботодавцями.

А тим часом, на святі були представлені кращі туристичні маршрути, презентовано знайомство як із дивовижною Україною, так і з іншими країнами. Відвідувачі мали унікальну нагоду стати особливими клієнтами агенцій, а локація навчального закладу презентувала незмінно тісний та ефективний напрям: професійне навчання – виробнича практика – перспектива працевлаштування.

Чекаємо вас на навчанні! м. Рівне, вул. Івана Підкови, 17А. 68 37 95, 68 33 49 (Лугова Інна Петрівна). Буде надзвичайно захоплююче!