fbpx

Українців попереджають про снігопади наприкінці березня. Особливо рясні опади будуть у Рівненській і Львівській областях

Діліться корисною інформацією з друзями:

За прогнозами синоптиків, 28 та 31 березня в Україні пройдуть снігопади, які зачеплять частину регіонів. Про це свідчать погодні карти від метеорологічного сайту Ventusky.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це пише lenta.ua.

Зранку, 28 березня, сніг має випасти у всіх західних областях України. Особливо рясні снігопади будуть у Львівській та Рівненській областях.

Потім снігові маси рушать у бік Києва. Вдень 28 березня опади пройдуть у Тернопільській, Хмельницькій та Житомирській областях.

До 17:00 сніг досягне столиці, Київщини та Чернігівщини, а також випаде у районі Чернівців. До 20:00 майже на всій території України розпогодиться, але слабкий сніжок ще порошитиме в районі Сум та Чернівців.

Опади у вигляді снігу повернуться до України 31 березня близько 17:00. Вони зачеплять лише Чернівецьку, Хмельницьку, Вінницьку та Житомирську області. Ближче до 23:00 сніг буде у всій західній частині країни, але вже вранці 1 квітня опади припиняться і там.

Фото: Katarzyna-Pe/unsplash.com.

Читайте також: російські хакери розповсюджують заражене програмне забезпечення через торенти