fbpx

Українська армія отримала майже 313 мільйонів гривень військового збору від платників Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що за десять місяців 2020 року забезпечено надходження військового збору в сумі майже 313 млн. гривень. Приріст надходжень порівняно з аналогічним періодом минулого року становить 7,9%, або на 22,8 млн. гривень більше.

Як зазначила заступник начальника податкової служби області Надія Друзюк, кожен громадянин, отримуючи легальну зарплату та інші офіційні доходи, щомісяця робить посильний фінансовий внесок для потреб армії. Адже  безпека кожного з нас та держави в цілому значною мірою залежить від своєчасного фінансування  збройних сил України

Нагадуємо, що військовим збором обкладаються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України. Військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування.