fbpx

У Вараші проходять навчання з безпеки на АЕС

Всі служби відпрацьовують реагування на випадок надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС з викидом радіоактивних речовин.

Навчання на РАЕС

“І хоч ймовірність ядерних провокацій ворога – мізерна. Ми зобов’язані відпрацювати детальні сценарії реагування, пов’язані із можливим ракетним обстрілом рівненської атомки” — наголосив очільник області Віталій Коваль.

Усі причетні відпрацьовують план дій: ліквідацію наслідків аварії, заходи щодо захисту персоналу та жителів, оповіщення й евакуації населення тощо.

“Ми повинні терміново переходити від планів «на папері» до реальних. Тим паче маємо досвід евакуації з прифронтових територій, прийому великої кількості переміщених громадян” — сказав начальник РОВА.

Навчання на РАЕС

Він підкреслив, що у випадку ядерної загрози не має бути паніки або метушні. Навпаки, кожна відповідальна особа на своєму місці повинна знати чіткий план дій.

“Наприклад, під час евакуації: де заправляти автобуси, хто залучений до організації, як ми будемо змінювати особовий склад ДСНС, Нацгвардії, водіїв із забруднених територій, хто забезпечить евакуйованих людей одягом, яка потрібна кількість запасів води, їжі, медикаментів тощо.

По кожному напрямку будуть конкретні відповідальні особи. Над цим і працюємо. І ці навчання — точно не останні” — додав він.

Навчання на РАЕС

Читайте також: Водій на наркотиках пошкодив заправку і відмовився платити (відео)