fbpx

У Рівному зібрали півмільйона гривень на благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ

2 липня у Рівному відбувся масштабний благодійний ярмарок, на якому збирали кошти на придбання трьох автомобілів для Збройних сил України.

За один день рівнянам вдалося зібрати 501 тисячу 366 гривень. Організували благодійний захід волонтери громадської організації “Рівне Разом”, десятки приватних підприємців, культурних діячів, вокалістів та небайдужих рівнян.

На благодійному ярмарку.

Почесний Президент громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян зазначає, команда волонтерів зробила титанічну роботу, чим вкотре продемонструвала єдність та згуртованість українців.

“Команді волонтерів “Рівне Разом” вкотре вдалося організувати масштабний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Десятки підприємців, благодійників згуртувалися, об’єднали свої зусилля і вкотре спільно з небайдужими рівнянами показали фантастичний результат. Півмільйона гривень підуть на купівлю автомобілів для наших військових, які їм вкрай необхідні на передовій. Я дякую кожному підприємцю, який долучився зі своєю продукцією, кожному, хто організував благодійний концерт, дякую рівнянам, які прийшли і задонатили власні кошти аби підтримати українську армію. Кожен з них заслуговує величезної поваги. Поки мужні українські воїни захищають рубежі нашої держави, ризикуючи власним життям, ми, тут у тилу, повинні робити усе можливе і неможливе аби забезпечити їх усім необхідним у боротьбі з ворогом. І ми будемо це робити доти, доки не здобудемо таку омріяну та довгоочікувану перемогу”, — зазначив Віктор Шакирзян.

Благодійний ярмарок відбувався на території житлового комплексу “На Щасливому”. На дійстві людей частували різноманітними смаколиками, продавали патріотичну атрибутику, для дітей організували розважальні зони, і родзинкою ярмарку став благодійний концерт, на якому виступили танцювальні колективи, вихованці студії сучасного танцю та вокалу “Dance Way”, вокалісти та інші талановиті митці. На благодійний захід завітали сотні рівнян.

На благодійному ярмарку.

“Ми знову показали, що об‘єднавшись, можемо бути надійним тилом для наших захисників. Дякую кожному, хто долучився до нашого благодійного заходу. Дякую усім учасникам та гостям, які додали свою часточку у нашу Перемогу. Дякую усім тим людям, завдяки яким, ми змогли зібрати донати. Найголовніша наша ціль — придбати три автомобілі для наших захисників, де наші рівненські хлопці перебувають у трьох різних бригадах. Маємо чудове кредо “якщо ти не в ЗСУ, то для ЗСУ”. Ми маємо бути об’єднаними, як ніколи, маємо виходити, збиратися і бути надійним тилом для українських воїнів, які боронять нашу землю кожної хвилини”, — зазначила організатор, депутат та волонтер громадської організації “Рівне Разом” Катерина Марчук.

На благодійному ярмарку.

За словами волонтерки команди “Рівне Разом”, депутата Світлани Марчук аби підтримати українських воїнів, до ярмарку долучилися волонтери із багатьох областей України.

“Кожен, хто долучився до цього благодійного ярмарку, в той чи інший спосіб зробив крок до перемоги. Я переконана, що разом, ми такими кроками зможемо прибрати ворога з нашої землі. Маємо об’єднуватися, маємо гуртуватися, влаштовувати ось такі масштабні благодійні ярмарки, концерти, аби й наші діти, долучаючись, розуміли, що таким чином усі ми наближаємо нашу спільну перемогу. Такі заходи, безумовно, єднають українців, що дає можливість досягати поставлених цілей. Один цього не зробить, коли ми разом — ми будемо мати результат”, — каже Світлана Марчук.

Волонтери додають, частину зібраної суми, а саме 5 тисяч доларів, задонатив рівненський меценат Роман Курис. До слова, благодійники запевняють, і надалі влаштовуватимуть подібні ініціативи, адже це наближатиме перемогу над ворогом.

Читайте також: Подорожчання скасовується: тарифи на воду не підвищуватимуть