fbpx

У рамках масштабного дорожнього проекту у Дубно збудують об’їзну дорогу

У Рівненській області реалізують масштабний дорожній проект. Це будівництво об’їзної дороги міста Дубно. Спорудження відбудеться у два етапи. Перша черга передбачає будівництво багаторівневої розв’язки на автодорозі М-06/M-19, а друга – шляхопровід над автодорогою Т 18-01.

Споруження відбудеться у рамках проекту «Транспортний зв’язок в Україні – Фаза І», який підтримала Верховна Рада України своїм законопроектом «Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком». Загалом для України передбачено надання позики в обсязі 50 мільйонів євро.

Проект співфінансуватиметься за рахунок коштів інвестиційних грантів та грантів технічної допомоги в рамках Інвестиційної платформи сусідства та коштів Державного бюджету України в обсязі, необхідному для фінансування витрат, які не покриваються позикою.

«Проектом передбачена реалізація серії невеликих транспортних проектів, спрямованих на вирішення проблем транспортної системи в Україні. Також проект покликаний покращити автодорожнє сполучення у Східному сусідстві ЄС, забезпечити вагому підтримку транспортним проектам малого масштабу з безпосереднім значним позитивним впливом на місцевому рівні та допомогти реалізувати проекти, які можуть забезпечити відчутні результати для громадян», – зауважив заступник Міністра фінансів України Олександр Кава.


7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»