fbpx
Висадка дубів.

На Рівненщині у рамках екологічної акції «Шевченко єднає Україну» висаджено дубову алею

Діліться інформацією з друзями:

Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу разом з представниками Деражненської громади, лісівниками філії «Костопільського лісгоспу» та учнями опорного закладу «Деражненський ліцей» долучились до загальноукраїнської екологічної акції «Шевченко єднає Україну».

Днями Алея Незламності і Пам’яті з саджанців, вирощених в лісовому розсаднику Черкащини з жолудів легендарного Дуба Шевченка, який вже понад 1000 років росте у селі Будище, з’явилася у парку села Деражне.

Учасники висадки дубів.

Цей парк, за словами екологів, обрано не випадково – потребує оновлення.

«Колектив Інспекції вже вдруге приєднується до екологічної акції «Шевченко єднає Україну», – розповідає заступник начальника Державної екологічної Інспекції Поліського округу Петро Колодич. – Минулого року Алею Незламності було висаджено в улюбленому місті відпочинку городян та гостей Рівного – парку «Хімік», що в мікрорайоні «Ювілейний». Цього разу обрали парк у Деражному. Дуб – це символ міцності і незламності нашої нації. А Шевченко – символ боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність, яка продовжується і сьогодні. Ці дуби нагадуватимуть нащадкам про незламність українського духу».

Висадка дубів Шевченка відбулася і на інших локаціях Рівненщини.

Саджанці дубів біля таблички.

Джерело: Державна екологічна Інспекція Поліського округу

Читайте також: Стало відомо які екопроєкти реалізовуватимуться у громадах Рівненщини