fbpx

У Львівському політеху виставка пам’яток архітектури світового рівня

Ранок робочої п’ятниці починаємо у Львові. Написав у своєму Телеграм каналі  прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Сьогодні там представлять відреставровані пам’ятки архітектури світового рівня.

Денис Шмигаль: Програма «5-7-9» буде продовжена на наступний рік

“Завітаю до рідної alma mater, Львівської політехніки, де сьогодні представлять відреставровані пам’ятки архітектури світового рівня.”

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

За розкладом також: відкриття стартап-конкурсу для талановитих фахівців ІТ-сектору та візит до Національного академічного театру опери й балету ім. С. Крушельницької.

Як повідомляє zaxid.net

Шмигаль відвідає НУ «Львівська політехніка», де візьме участь у відкритті відреставрованих зал та прочитає лекцію студентам, а також оглянути низку культурних установ. Також міський голова Львова Андрій Садовий планує обговорити з прем’єром фінансові питання.

Також він має намір обговорити з прем’єр-міністром поповнення статутного фонду Львівського протезного заводу зі сторони держави, адже підприємство має велику заборгованість із виплати зарплати працівникам.

Нагадаємо, Львів не отримав від уряду коштів на боротьбу з коронавірусом. З місцевого бюджету на протидію поширення Covid Львів скерував понад 220 млн грн. Через пандемію і карантин місто має недонадходження до бюджету понад 400 млн грн. На сесії 22 вересня Львівська облрада визнала роботу уряду у боротьбі з Covid-19 незадовільною.

https://zaxid.net/news/