fbpx

У День волонтера відзначили наймолодших і найактивніших рівнян

Діліться інформацією з друзями:

У Міжнародний день волонтера відзначили наймолодших і найактивніших рівнян, які в різний спосіб долучаються до різноманітних благодійних проєктів і акцій на підтримку ЗСУ!

Сьогодні, 5 грудня, у Міжнародний день волонтера секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян зустрівся із наймолодшими представниками благодійників громади. Ці діти своєю працею, своїм талантом, своїми вміннями допомагають військовим, пораненим, вимушено переміщеним особам, збирають донати, беруть участь у благодійних ярмарках – роблять все можливе, аби підтримати Збройні Сили України у їх боротьбі з російськими окупантами і наближають нашу спільну перемогу над агресором!

Нагороджені молоді рівняни.

Серед нагороджених – учні місцевих шкіл, вихованці закладів культури, підліткових клубів, пластуни та інші небайдужі юні волонтери.

Також секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян спільно з волонтерами “Благодійний фонд Віктора Шакирзяна” передали черговий позашляховик для потреб наших військових. Автомобіль RAV 4 подарували 56-му окремому батальйону 104-тої окремої бригади територіальної оборони. Дякуємо українським військовим за захист нашої держави.

«Друзі, місто пишається Вами! Нехай часом це зовсім невеличка допомога, але вона настільки щира, що неймовірно надихає тисячі інших людей активно долучатися і допомагати нашим захисникам! Ці дітки – гордість і натхнення нашої громади! Щира подяка нашим діткам за цю надзвичайно потрібну волонтерську працю! Зокрема, дякуємо усім волонтерам за підтримку української армії. Разом – ми сила! Разом до Перемоги!» – зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Реалізовано за кошти платників податків

Джерело: Рівненська міська рада.

Читайте також: Реабілітаційний центр для поранених військових відкрили у Рівному