fbpx

Три захисники з Рівненщини поповнили Небесне військо

Сотні жителів Дубна та Рівного прийшли на головні майдани своїх міст, щоб віддати останню данину пам’яті землякам-захисникам: дубенчанинам Василю Тимощуку й Ігорю Бейнару та рівнянину Михайлу Попову.

Про це йдеться в повідомленні Рівненської ОВА

Рядовий Василь Тимощук народився у 1970 році. Він втратив життя 28 травня цього року, під час танкового обстрілу, виконуючи бойове завдання на Харківщині біля села Іванівка в Куп’янському районі. Василь завжди буде жити в пам’яті як чудова людина, люблячий чоловік і батько, вдячний син, щирий брат і вірний товариш.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Ігор Бейнар народився у 1981 році. Коли почалося повномасштабне вторгнення РФ в Україну, Ігор, патріот і доброволець, одним із перших приєднався до Збройних Сил України на Дубенщині. Він служив у 130-му окремому розвідувальному батальйоні і виконував бойові завдання на Житомирщині та Київщині. Життя солдата раптово обірвалося 30 травня. Він залишив двох неповнолітніх дітей.

Михайло Попов – корінний рівнянин. Його позивний був “Байрактар”. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, водій-експедитор приватної пекарні взяв на себе піксель і приєднався до територіальної оборони, захищаючи кордон нашої держави. Він також вирушив на передову. У січні цього року він отримав поранення, але не покинув службу.

Краматорськ, Слов’янськ, передові позиції, «нулі» – такий бойовий шлях воїна-добровольця. Наприкінці травня військова частина, де служив 50-річний солдат, знову міняла дислокацію.

26 травня в лікарні у Сумах Михайло Попов помер від отриманої напередодні травми. Вдома на нього чекали мама, дружина, донька, брат та бабуся. Поховали Героя на кладовищі «Нове».

Читайте також: Поліцейські Рівненщини зібрали понад 120 тисяч гривень для онкохворих діток