fbpx

Ситуацію на півночі Рівненщини оцінив Зеленський особисто

Ситуацію на півночі Рівненщини після ймовірного візиту Євгенія Пригожина до білорусі особисто оцінив Президент України Володимир Зеленський.

Днями Рівненщину відвідав Президент України Володимир Зеленський, який провів виїзну Ставку. Глава держави разом із військовими, розвідниками на місці оцінили ситуацію на півночі Рівненщини та можливі дії ворога з боку білоруського кордону.

Президент Володимир Зеленський упевнений, що перекидання «вагнерівців» до Білорусі не може серйозно загрожувати Україні:

«Я не можу сказати, наскільки вони загрожуватимуть комусь на території білорусі, оскільки вважаю, що контингент цей буде не дуже великий».

Та все-таки переміщення «вагнерівців» обговорювали на Ставці Верховного головнокомандувача. Зеленський наказав головкому ЗСУ Валерію Залужному та командувачу Об’єднаних сил ЗСУ Сергію Наєву посилити північний напрямок.

«На Рівненщині провів чергове виїзне засідання Ставки, – розповів Володимир Зеленський. – Ключові питання безпеки у північних регіонах нашої держави, наші заходи на посилення безпеки. Все, що стосується і кордону, і наших сил ОСУВ «Північ», і українських стратегічних об’єктів – таких, як Рівненська атомна станція, на якій, власне, й відбулася Ставка. Загалом детально пропрацювали не тільки все, що стосується фізичної безпеки наших стратегічних об’єктів та північних областей, а й таких чутливих питань, як кібербезпека».

За результатами Ставки начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль провів нараду з керівниками районів та громад. Йшлося про захист та подальше укріплення лінії кордону, зведення фортифікаційних споруд, проведення ревізії існуючих об’єктів, посилення матеріально-технічної бази військових.

«Координуємо подальші дії щодо укріплення лінії кордону. Продовжуємо посилювати оборонні рубежі. З кожним днем стаємо ще міцнішими. І так – до Перемоги», – зазначив Віталій Коваль.

Про захист на кордоні з білоруссю та ситуацію на РАЕС начальник Рівненської ОВА розповів в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» на каналі «РАДА».

«Щоденно тримаємо на контролі питання захисту та укріплення лінії розмежування з білоруссю. Присутності «вагнерівців» ми не бачимо. Продовжуємо зводити фортифікаційні споруди та бетонні укріплення, копати рови. Спільно з військовими проводимо ревізію вже існуючих споруджень», – сказав очільник області.

Щодо безпекових заходів на ядерному об’єкті Віталій Коваль зауважив:

«Рівненська АЕС захищена. Ми розуміємо, що це – одна з імовірних цілей окупанта. Територія біля об’єкта розділена на сектори, за якими закріплений певний підрозділ. Навколо облаштовані мінні поля, протитанкові рови та фортифікаційні споруди».

Олександр ПОЛІЩУК