fbpx

Світова торгівля опустилася до рівня 2008 року – СОТ

Діліться корисною інформацією з друзями:

У найглибшій депресії знаходяться вантажні авіаперевезення, автовиробництво та контейнерні перевезення.

У другому кварталі 2020 року індекс “Барометр торгівлі” знизився до рекордного мінімуму у 84,5 пункти через історичне падіння світової торгівлі товарами. Про це йдеться в повідомленні Всесвітньої торгової організації (ВТО).
Поточне значення індексу можна порівняти з ситуацією в торгівлі в пік фінансової кризи 2008-2009 року. В аналогічний період минулого року значення індексу було на 18,6 пункту вище. Вихід з кризи може затягнутися «Додаткові індикатори вказують на часткове зростання світової торгівлі та виробництва в третьому кварталі, але сила будь-якого такого відновлення залишається досить невизначеною: не можна виключати L-образну, а не V-образну траєкторію», – йдеться в повідомленні СОТ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 Відзначається, що в найглибшій депресії знаходяться вантажні авіаперевезення, автовиробництво  та контейнерні перевезення . Водночас, експортні замовлення попри історичне падіння почали стабілізуватися.

Темпи падіння Світова торгівля в першому кварталі цього року в порівнянні з аналогічним періодом попереднього скоротилася на 3% у зв’язку з негативним впливом пандемії коронавірусу і введеними в більшості країн світу карантинних обмежень. У травні 2020 року індекс світового показника торгівлі товарами впав до 87,6 пунктів.  За песимістичним прогнозом Світової організації торгівлі, світова торгівля у зв’язку з пандемією коронавірусу і її економічними наслідками може скоротитися у 2020 році на 32% в порівнянні з 2019 роком. Згідно з оптимістичним прогнозом, світова торгівля скоротиться на 13%. Джерело- УНІАН


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»