Стали відомі найближча дата магнітної бурі: як захиститися від цього явища

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

На цих вихідних українців очікує дводенне підвищення магнітної активності. Сильної бурі не буде, проте тривалість сплесків може негативно позначитися на самопочутті деяких людей.

Підвищена магнітна активність очікується в суботу, 20 лютого, і в неділю, 21 лютого. Наступна буря спостерігатиметься в Україні на початку березня – 1 і 2 числа, в понеділок і вівторок. Ці сплески досягнуть рівня G1 і будуть дуже відчутними. Перша половина березня буде неспокійною – магнітна активність також буде підвищеною в суботу 6 березня і в п’ятницю і суботу 12 і 13 березня.

Хто схильний до впливу бурі і як захиститися

Наслідки магнітної бурі найгостріше відчувають на собі метеочутливі і літні люди, власники хронічних захворювань, люди з серцево-судинними захворюваннями. Під час магнітної активності можуть спостерігатися такі симптоми:

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
  • загострення хронічних захворювань;
  • головний біль;
  • скачки тиску;
  • болі в спині і м’язах, суглобах;
  • нудота;
  • безсоння або сонливість;
  • дратівливість.

Щоб звести до мінімуму негативний вплив сонячних сплесків, за кілька днів до бурі потрібно відмовитися від нікотину і алкоголю, лягати спати раніше, не нервувати. У дні бурі не варто їсти жирну і смажену їжу, рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі і пити рослинні чаї. Якщо під час активності на сонці ваше самопочуття сильно погіршилося, візьміть лікарняний на роботі і зверніться до лікаря.

Магнітна буря – це сплески сонячної активності, які впливають на роботу систем зв’язку, здоров’я тварин і самопочуття метеочутливих людей. Також впливу магнітних бур схильні люди похилого віку, власники хронічних хвороб і вагітні жінки.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: