fbpx

США, Британія і Канада ввели нові санкції проти росії на тлі зазіхання на територіальну цілісність України

Під санкції підпали члени російського уряду з сім’ями, очільники компаній оборонної промисловості росії та білорусі, а також мережі міжнародних постачальників які підтримують військово-промисловий комплекс Росії та ін.

30 вересня державний секретар США Ентоні Блінкен назвав псевдореферендуми на окупованих територіях “очевидним порушенням міжнародного права та Хартії ООН”.

У відповідь Сполучені Штати та наші союзники та партнери забезпечують швидкі та серйозні наслідки на нових посадових осіб російського уряду, членів їхніх сімей, російських і білоруських військових чиновників, а також мереж оборонних закупівель, в тому числі міжнародних постачальників, які підтримують військово-промисловий комплекс Росії”, – заявив він.

Загалом США ввели санкції проти 910 осіб.

Під санкції від Великої Британії потрапили компанії та організації в галузі ІТ-консалтингу, архітектурних, рекламних, інженерних, аудиторських та юридичних послуг. У цьому списку опинилися й очільниця Центробанку росії Ельвіра Набіулліна.

Канадський список містить у собі 43 особи, серед яких є Тетяна Навка і діти прессекретаря президента рф Дмитра Пєскова, родину голови російської державної корпорації ВЕБ Ігоря Шувалова, віце-губернатора Санкт-Петербурга Володимира Княгініна і заступника голови правління “Газпрому” Фаміла Садигова.

(За повідомленнями інтернет-сайтів державних установ відповідних країн)