Президент США Джо Байден зробив заяву щодо спроб Росії анексувати територію України

Діліться корисною інформацією з друзями:

США будуть підтримувати Україну у її боротьбі з росією й продовжуватимуть постачати необхідне озброєння

Про це йдеться у офіційній заяві Президента США.

Сполучені Штати засуджують сьогоднішню шахрайську спробу Росії анексувати суверенну українську територію. Росія порушує міжнародне право, попирає Статут ООН і всюди демонструє свою зневагу до мирних націй” — сказав він.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Не сумнівайтесь: ці дії не мають легітимності. Сполучені Штати завжди шануватимуть міжнародно визнані кордони України. Ми продовжуватимемо підтримувати зусилля України щодо відновлення контролю над своєю територією шляхом зміцнення її військової та дипломатичної позиції, включно з наданням Сполученими Штатами додаткової безпекової допомоги в розмірі 1,1 мільярда доларів, про яку Сполучені Штати оголосили цього тижня.

У відповідь на шахрайські заяви Росії про анексію, Сполучені Штати разом із нашими союзниками та партнерами сьогодні оголошують нові санкції. Ці санкції призведуть до збитків для фізичних та юридичних осіб — в Росії та за її межами — які надають політичну або економічну підтримку незаконним спробам змінити статус території України. Ми згуртуємо міжнародну спільноту, щоб засудити ці дії та притягнути Росію до відповідальності. Ми продовжуватимемо забезпечувати Україну обладнанням, необхідним для самооборони, попри нахабні спроби Росії перекроїти кордони свого сусіда. І я з нетерпінням чекаю підписання закону від Конгресу, який надасть додаткові 12 мільярдів доларів на підтримку України.

Я закликаю всіх членів міжнародної спільноти відкинути російські незаконні спроби анексії та підтримувати народ України стільки, скільки буде потрібно”.