fbpx

Шість захисників провели на Рівненщині в останню путь

На Рівненщині схилили голови у скорботі над шістьома захисниками – Михайлом Шишем, Тарасом Чернецьким, Романом Мелещуком з Сарненського району та  Олександром Лукащуком, Миколою Дробушем, Миколою Яроцьким з Рівненського району.

Михайло Шиш проживав у місті Дубровиця. Служив у ЗСУ бойовим медиком із липня 2022 року.

На жаль, 12 листопада під час танкового та артилерійського  обстрілу в Донецькій області отримав поранення, несумісні з життям. Без сина залишилась мати. 

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Тарас Чернецький мешкав у селі Ясинець Дубровицької громади.На жаль, 15 листопада 37-річний воїн загинув на Донецькому напрямку.

Роман Мелещук проживав у селі Чудель Вирівської громади.На жаль, 13 листопада воїн загинув на  Донеччині. Йому назавжди буде 24 роки.

У Рівненському районі на щиті зустріли та провели з належними почестями трьох захисників.

В Острозькій громаді попрощалися з Олександром Лукащуком.Захисник загинув  12 листопада 2023 року під час артилерійського обстрілу в Донецькій області.Олександр проживав у селі Новомалин. Герою назавжди залишиться 55 років.

У глибокій скорботі Здолбунівська громада віддала останню шану воїну ЗСУ  Миколі Дробушу. Він народився у с. Новосілки, зростав у дружній родині. Навчався в Боярському коледжі лісового господарства. Захоплювався полюванням. У 2021 році отримав посаду старшого помічника єгеря с. Новосілки. 

Після повномасштабного вторгнення Микола вступив до місцевої територіальної оборони. А 24 серпня 2022 року був призваний на військову службу за загальною мобілізацією. Проходив навчання у Великій Британії, згодом – у Польщі. За особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України Микола Дробуш був представлений до нагородження орденом Богдана Хмельницького. 10 листопада 2023 року Микола Дробуш помер в Одеській обласній лікарні від отриманих травм, несумісних з життям. Йому було 32 роки…

🕯У Клеванській громаді попрощалися із захисником Миколою Яроцьким. Чоловік проживав у селі Жобрин. Мужній воїн загинув 27 жовтня внаслідок штурмових дій противника в Донецькій області. Воїн отримав поранення, несумісні з життям.

Вічна пам’ять та шана Героям!

Читайте також: Проєкт «єРоШість захисників провели на Рівненщині в останню путьбота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію