fbpx

російський генерал знав про повстання Пригожина й міг допомогти в його плануванні

Високопоставлений російський генерал Сергій Суровікін знав про плани власника Вагнера Євгена Пригожина повстати проти російського військового керівництва.

Про це офіційним особам США повідомили американські спецслужби, пише The New York Times.

Чиновники з’ясовують, чи допомагав Суровікін, який раніше командував російськими військами в Україні, планувати дії Пригожина. Аналітики кажуть, що Суровікін є шанованим російським воєначальником, який допомагав будувати лінії оборони росії проти українського контрнаступу. У січні його замінили, після чого він більше не командував російськими військами в Україні, але зберіг вплив на російські військові операції та користується популярністю серед солдатів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Американські офіційні особи кажуть, що є ознаки того, що інші російські генерали, можливо, підтримали спроби Пригожина насильно змінити керівництво міноборони росії. Нинішні та колишні чиновники США заявили, що вважають, що Пригожин не почав би повстання, якби не очікував, що інші прийдуть йому на допомогу.

Тепер володимиру путіну доведеться вирішити, чи допомагав Суровікін Пригожину, чи ні. Деякі американські чиновники кажуть, що альянс із Суровікіним може пояснити, чому Пригожин досі живий.

Фото: Сергій Суровікін (AP photo).

Читайте також: Міні-ЦНАП для переселенців, реабілітаційний центр «Вільні» та модульне містечко