fbpx

Росія повідомила про зіткнення на кордоні з Україною

У четвер, 1 червня, зранку в районі російського прикордонного пункту “Шебекіно” в Бєлгородській області тривають бойові дії. Тим часом бійці РДК та Легіон “Свободи Росії”, які проводять операцію в Бєлгородській області, заявили про початок другої етапу.

Про це пише Рубрика, посилаючись на росЗМІ та заяви представників Російського Добровольчого корпуса та Легіона “Свободи Росії”.

“На українсько-російському кордоні йдуть бої. За попередньою інформацією, диверсанти застосували танки для атаки на МАПП “Шебекіно”. Їм протистоять прикордонники та військовослужбовці Міноборони”, – повідомляє Telegram-канал Baza.

Також у російських пабликах повідомляють, що Маслова Пристань перекрила дорогу до Шебекіно.

Перед цим у місті вночі був обстріл. За попередньою інформацією, один з снарядів потрапив у будинок місцевого МВС.

Перед цим провели часткову евакуацію, а деяким жителям радили покинути місто.

Вранці на Telegram-каналі бійців Легіон “Свободи Росії” з’явилася публікація про те, що відбувається на кордоні України та РФ.

“Нашим побратимам передають привіт з кордону України та Росії. Наша боротьба не припиняється. Чекайте на нас!” – йдеться у повідомленні.

Представники підрозділу “Росiйський добровольчий корпус”, своєю чергою, опублікували в мережі відеозвернення, в якому оголосили про початок другого етапу, який обіцяв командир РДК.

“Армiя Путiна знову стрiляє по площах, але цього разу не по мирним українським мiстам, а по росiйським селам та селищам. Залишайтеся в своїх домівках або ховайтеся! РДК не веде війну з мирним населенням!” – зазначено у заяві.

Читайте також: Вогонь спустошив приватне господарство на Рівненщині