fbpx

Рівненський бізнес закликали мати електронні документи на випадок ракетних ударів та руйнувань

У Рівнераді закликали бізнес перевести документи в електронний формат, аби у випадку ракетного удару і пошкодження приміщень не виникало проблем з отриманням відшкодування.

Як повідомляє Суспільне, про це під час сесії міськради сказала депутатка Тамара Тимощук.

“Стався прикрий випадок в бізнесі “Тачки”, де був “приліт. І на сьогодні вони не готові оформити правильно документи, які в майбутньому їм були б потрібні, щоб була компенсація. Хочу попередити всіх, щоб підготували в електронному вигляді всі свої документи власності — бізнес — і всі документи, які потрібні, щоб на випадок, борони Боже, щоб бізнес був готовий, аби їм компенсували і захистили”, — сказала депутатка.

Директор СТО Олександр Петров своєю чергою заперечив, і сказав що всі документи він має:

“Що стосується оформлення документів на відшкодування, то комісія зараз працює. Оскільки “приліт” такого масштабу у Рівному вперше, то комісія не до кінця дорожню карту ще вивчила, тобто міській раді і комісії ще треба працювати в цьому напрямку. Що стосується документів, які треба було надати — всі документи цілі, нічого не пошкоджено і не згоріло. Тому всі документи на право власності ми надали”, — сказав він.

Загалом заклик про переведення документів у електронний формат директор СТО схвалює.

Він також зазначив, що на СТО зробили всі заміри й розв’язують питання щодо механізму відшкодування.

Фото: наслідки ракетного удару в Рівному (з ТГ-каналу Віталія Коваля).

Читайте також: З українських портів вийшли 3 судна з агропродукцією та залізною рудою