У рамках проєкту «Пліч-о-пліч» Рівненська ОВА взяла шефство над Кочубеївською громадою південного регіону.
Саме там будівельні бригади області вже відбудовують житло та інфраструктуру трьох сіл – Кочубеївка, Заградівка та Орлове.
![Понівечений будинок](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/07/plich_o_plich_vedbudova_Khersonshchyna_02.jpg?resize=900%2C675&ssl=1)
Нещодавно начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль перебував на території закріпленої громади Херсонщини, де пообіцяв мешканцям нашої області показувати увесь процес відновлення.
«У наших планах – відремонтувати 124 пошкоджені під час окупації будинки. Ми будемо розповідати історії місцевих мешканців, наших волонтерів і про ті зміни в селах постраждалого південного краю, які відбуватимуться упродовж цього часу. Як понівечене війною житло змінюватиметься, завдяки золотим рукам Рівненщини. Разом відбудуємо», – сказав очільник області.
Читайте також: